Działaj z nami!

Fundacja Natura International Polska jest młodą organizacją i nie posiada jeszcze zaplecza w postaci wsparcia filantropów, inwestorów lub innego źródła finansowania na jej rozwój. Opieramy się na ciężkiej pracy ograniczonej liczby specjalistów, którzy często swój wolny czas na opracowanie nowatorskich projektów. Zarządzanie Fundacją jest proste i skuteczne, bez zbędnych struktur i biurokracji. Wszystkie nasze fundusze przeznaczone są na cele statutowe Fundacji.

Poniższe formy współpracy zostały zaprojektowane dla osób, które chciałyby się zaangażować w naszą pracę od dziś.

Opcja 1: Pomóż nam pisać nowe projekty i zdobądź doświadczenie w ochronie przyrody

Stale poszukujemy utalentowanych osób o różnym poziomie wiedzy i doświadczeniu, do pomocy w pisaniu nowych projektów i tworzeniu partnerstw. Korzystamy z nowoczesnych środków komunikacji, i większość projektów pisana jest przez ludzi siedzących w różnych miastach a nawet krajach. Miejsce nie ma znaczenia, a pomysłów jest więcej, niż czasu na ich realizację. Więc, jeśli chcesz rozwijać swoją karierę w kierunku ochrony przyrody i masz trochę wolnego czasu, z przyjemnością Cię w tym wspomożemy. Chociaż nie jesteśmy w stanie zapewnić Ci wynagrodzenia na początku naszej współpracy, możemy Cię zapewnić, że:

 • Jeśli uda Ci się zdobyć fundusze na projekt, zatrudnimy Cię jako kierownika projektu, lub w innej roli, w zależności od Twojego doświadczenia i chęci.
 • Dostarczymy Ci pomysłu na projekt, kontakty z głównymi partnerami, szablony i wytyczne, co do pisania projektu, a także codzienne wsparcie i miłą atmosferę pracy.
 • Jeśli masz pomysł na własny projekt, który Cię szczególnie pasjonuje i jest on zgodny z naszymi celami, wesprzemy Cię w jego rozwoju.
 • W przypadku dużych projektów, pokryjemy koszty wyjazdów i spotkań z potencjalnymi partnerami.
Zdjęcie orlika Marcin Nawrocki/ Agencja EkoSerwis na licencji RDLP Białystok

Opcja 2: Zainwestuj w projekt

Rozwój dużych projektów trwa minimum trzy miesiące i kosztuje ok.12 tyś złotych. Obejmuje to w sumie trzy miesiące wynagrodzenia dla osób piszących projekt oraz koszty podróży. Jeśli chcesz zainwestować w efektywny projekt, który bierze pod uwagę gospodarcze, społeczne i środowiskowe aspekty ochrony przyrody, to jest to dobra opcja dla Ciebie. Tu jest nasza obietnica:

 • Będziesz wiedział dokładnie, w który projekt inwestujesz lub będziesz mógł zasugerować swój pomysł, o ile będzie on zgodny z naszymi celami.
 • Zatrudnimy i przeszkolimy młodych ekologów do pomocy w przygotowaniu projektu. Po uzyskaniu funduszy ci ludzie będą pracowali w projekcie, a więc inwestujesz też w młodych ludzi.
 • Twój projekt będzie wart, co najmniej 20-krotność Twojej inwestycji. Nasi eksperci będą nadzorować projekt, co zapewni jego sukces.
 • Twoją darowiznę możesz odliczyć od podatku dochodowego.
 • Twoje imię i/lub logo będzie na każdej stronie www i materiałach drukowanych projektu.
 • Będziesz regularnie informowany o rozwoju i realizacji projektu.
 • Zorganizujemy dla Ciebie wyjazd do obszaru realizacji projektu.

Prosimy o kontakt Danielem na daniel.piec@natura-international.org.pl, jeśli chcesz porozmawiać o naszych projektach i zdecydować o Twoim potencjalnych zaangażowaniu.

Opcja 3: Przekaż darowiznę lub 1% podatku

Przekazując nam darowiznę, Twoje pieniądze nie będą przeznaczone na biura i koszty administracyjne. Darowana suma będzie pomnożona i wykorzystana na ochronę gatunków i siedlisk, o czym będziesz informowany/a na bieżąco.

Nasz numer konta to: 36 1540 1274 2019 5200 2649 0001

Jeśli zdecydujesz się na darowiznę 1% podatku dochodowego, skorzystaj z odpowiednich rubryk przy rozliczaniu PIT. Oblicz 1% Twojego podatku i zaokrąglij otrzymaną sumę w dół do pełnych dziesiątek groszy. Wpisz nasz numer KRS. Urząd Skarbowy przekaże nam darowiznę.

Nasz numer KRS: 0000308204

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy!