Chronimy przyrodę polskich krajobrazów
Chronimy przyrodę polskich krajobrazów

Działaj z nami

Fundacja Natura International Polska jest młodą organizacją i nie posiada jeszcze zaplecza w postaci wsparcia filantropów, inwestorów lub innego źródła finansowania na jej rozwój. Opieramy się na ciężkiej pracy ograniczonej liczby specjalistów, którzy często swój wolny czas na opracowanie nowatorskich projektów. Zarządzanie Fundacją jest proste i skuteczne, bez zbędnych struktur i biurokracji. Wszystkie nasze fundusze przeznaczone są na cele statutowe Fundacji. 

Pomóż nam pisać nowe projekty i zdobądź doświadczenie w ochronie przyrody

Stale poszukujemy utalentowanych osób o różnym poziomie wiedzy i doświadczeniu, do pomocy w pisaniu nowych projektów i tworzeniu partnerstw. Korzystamy z nowoczesnych środków komunikacji, i większość projektów pisana jest przez ludzi siedzących w różnych miastach a nawet krajach. Miejsce nie ma znaczenia, a pomysłów jest więcej, niż czasu na ich realizację. Więc, jeśli chcesz rozwijać swoją karierę w kierunku ochrony przyrody i masz trochę wolnego czasu, z przyjemnością Cię w tym wspomożemy. Chociaż nie jesteśmy w stanie zapewnić Ci wynagrodzenia na początku naszej współpracy, możemy Cię zapewnić, że:

  • Jeśli uda Ci się zdobyć fundusze na projekt, zatrudnimy Cię jako kierownika projektu, lub w innej roli, w zależności od Twojego doświadczenia i chęci.
  • Dostarczymy Ci pomysłu na projekt, kontakty z głównymi partnerami, szablony i wytyczne, co do pisania projektu, a także codzienne wsparcie i miłą atmosferę pracy.
  • Jeśli masz pomysł na własny projekt, który Cię szczególnie pasjonuje i jest on zgodny z naszymi celami, wesprzemy Cię w jego rozwoju.
  • W przypadku dużych projektów, pokryjemy koszty wyjazdów i spotkań z potencjalnymi partnerami.

Kontakt:

 

Natura International Polska

ul. Żyzna 18/16

15-161 Białystok

 

Tel: +48 58 7356529


E-mail: info@natura-international.org.pl

Print Print | Sitemap
© Natura International Polska