Chronimy przyrodę polskich krajobrazów
Chronimy przyrodę polskich krajobrazów

Pilnie poszukujemy ornitologów

Złóż płatne CV do przetargu na inwentaryzację obszarów Natura 2000 w Rumunii do 18 marca 2019 r.

Milvus Group zaprosił Natura International Polska do wzięcia udziału w przetargu na inwentaryzację ptaków w obszarach Natura 2000 w Rumuni. Inwentaryzacja będzie zlecona przez rumuńskie Ministerstwo Środowiska w celu złożenia raportu do Unii Europejskiej na temat stanu zachowania obszarów Natura 2000. 

 

Milvus Group jest czołową organizacją pozarządową zajmującą się ochroną i monitoringiem ptaków w Rumunii. W poprzednim cyklu raportowania wygrali przetarg na inwentaryzację obszarów naturowych.

 

W celu realizacji projektu, potrzebnych jest ok. 300 wykwalifikowanych ornitologów z Rumunii, Słowacji, Czech, Węgier i Polski. 

 

Inwentaryzacja zostanie przeprowadzona w 2020 roku i będzie dotyczyć między innymi ptaków drapieżncyh, wodno-błotnych, sów, derkacza i bociana białego. Wyniki przetargu będą znane w maju lub czerwcu 2019. W chwili obecnej nie znamy jeszcze kwoty wynagrodzenia za dzień pracy. Koszty operacyjne i przejazdów będą pokryte dodatkowo. 

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a wzięciem udziału w pracach terenowych lub przynajmniej na tym etapie wyrazić zainteresowanie, złóż zestaw dokumentów wymaganych do przetargu (lista poniżej). Niezależnie od wyniku przetargu, zapewniamy pokrycie kosztów zestawienia dokumentów w kwocie 350 zł brutto za uznane przez Milvus Group CV. Płatność na podstawie rachunku.

 

Poniższy zestaw dokumentów należy złożyć jak najszybsiej w formie skanu na adres info@natura-international.org.pl do 18 marca 2019 r. i przesłać oryginały do 22 marca 2019 na adres: 

 

Natura International Polska

ul. Łąkowa 16a/10

15-017 Białystok

 

Wymagane doświadczenie:

  1. Ukończone studia magisterskie, w ramach specjalizacji: biologia, ochrona środowiska, ochrona przyrody, zootechnika, agronomia, leśnictwo lub pokrewne specjalizacje. 
  2. Ogólne doświadczenie zawodowe: minimum 3 lata (najlepiej w dziedzinie ukończonych studiów) oraz
  3. Specjalistyczne doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok doświadczenia w projektach nastawionych na badania, monitoring lub inwentaryzacje ptaków. 
  4. W przypadku, gdy warunek 2 jest niemożliwy do udokumentowania, np. w przypadku osób prowadzących własną działalność gospodarczą, wymagane są 3 lata specjalistycznego doświadczenia. 

 

Wymagane dokumenty:

  • CV w postaci Europass w języku angielskim, opatrzone datą i podpisane. 
  • Skan dyplomu ukończenia studiów wyższych.
  • Oświadczenie pracodawcy o przepracowanych latach pracy, najlepiej w języku angielskim (liczy się tylko płatna praca), w celu weryfikacji ogólnego doświadczenia. Jeśli Twoje doświadczenie specjalistyczne jest co najmniej 3 lata, to zaświadczenie nie jest wymagane. 
  • Oświadczenie o doświadczeniu specjalistycznym w języku angielskim (tu również kwalifikuje się wolontariat). Model oświadczenia jest poniżej, lecz standardowe zaświadczenia o uczestnictwie w pracach terenowych od firm i innych organizacji są dozwolone.
  • "Oświadczenie o kwalifikowalności" opatrzone datą i podpisem (w załącznik w języku rumuńskim / angielskim). 
Przykładowe CV Europass
cv-example-1-en-gb.pdf
Adobe Acrobat document [90.7 KB]
Wzór oświadczenia ogólnego
wzór oświadczenia doświadczenie ogól[...]
Microsoft Word document [15.3 KB]
Wzór oświadczenia specjalistycznego
wzór oświadczenia specjalistycznego.do[...]
Microsoft Word document [14.8 KB]
Oświadczenie o kwalifikowalności
Eligibility statement_RO 2019.pdf
Adobe Acrobat document [212.2 KB]

Kontakt:

 

Natura International Polska

ul. Żyzna 18/16

15-161 Białystok

 

Tel: +48 58 7356529


E-mail: info@natura-international.org.pl

Print Print | Sitemap
© Natura International Polska